Справочник

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

РекламаБОНДАРУКОВІ КОВБАСИ

  Ковбаса в нашій культурі — це не просто продукт, вона — мірило благополуччя й життєвих спокус. Перевагу її над іншими м’ясними делікатесами відображено в крилатому вислові: «Якби ковбасі та крила — ото би була птиця!»
      Одним із сучасних лідерів м’ясопереробного виробництва – є Торгівельна Марка «Бондарукові ковбаси», яка заснована в 2004 р. на території села Якушинці , Вінницького району, Вінницької області. 
Високий рівень професіоналізму і роки невичерпного досвіду кваліфікованих , та досвідчених працівників поєднані з високотехнологічним обладнання відомих світових брендів - все це дає змогу споживачам оцінити належним чином якість продукції та насолодитися вишуканим смаком, тонким ароматом і сучасним дизайном упаковки. 
      Контроль якості, є одним із найважливіших елементів діяльності виробництва, завдяки чому продукція нашого підприємства характеризується високими харчовими та смаковими якостями і користується великим попитом у населення .
      Вчасні систематичні лабораторні дослідження сировини та готової продукції - абсолютно і безперечно переконують в серйозності нашого підприємства! 
      Ми виготовляємо широкий асортимент продукції, а саме: делікатесна група з яловичини та свинини, продукти з м’яса птиці, варено-копчені і напівкопчені ковбаси, варені ковбаси та шинки, сардельки, сосиски, ліверні ковбаси. Загальна кількість найменувань налічує понад 100 видів ковбасних виробів. Продукція користується постійним попитом, реалізується на території Вінницького району, а також за межами нашої області.
      За час існування ТМ «Бондарукові ковбаси» постійним кредо компанії стали:
- Якість продукції високого рівня,
- Професіоналізм,
- Орієнтація на клієнтів,
- Іновативність 
ТМ «Бондарукові ковбаси» - це висока якість продукції, гарантія солідності, професіоналізму і чесного бізнесу! Всього Вам найкращого! Сподіваємось на плідну співпрацю!


Адрес: Вінницький р-н ,с. Якушинці, вул. Депутатська, 40
Город:
Телефон: (0432) 56-74-06 оптовий відділ
  • Контакт
  • Фотографии
  • Голосовалка
Вінницький р-н ,с. Якушинці, вул. Депутатська, 40

Украина [Винницкий]

Тел.1: (0432) 56-74-06 оптовий відділ
E-Mail: bondaryk.fop@ukr.net
Интернет:http://bondarukovi-kovbasu.superdovidka.ua/ 

Тут будуть представлені наші товари та послуги.

Фотогалерея:
Пожалуйста, оцените эту компанию:
Отлично!
Хорошо
Средне
Плохо
Очень плохо

(19 Оценило)

Реклама

Реклама

Студент засиделся у однокурсницы допоздна и попросился переночевать.
Она говорит:
...

Реклама

Реклама

Реклама

Счетчики